یك نانوایی متخلف بهداشتی در شهرك طالقانی پلمپ شد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهشهر ، مهندس علی نوری رئیس مرکز بهداشت شهرستان ماهشهر از پلمپ یک واحد نانوایی در شهرک طالقانی خبر داد.
رئیس مرکز بهداشت ماهشهر با اعلام این خبر گفت: در اجرای طرح های نظارتی و در راستای طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی 1 واحد نانوایی متخلف بهداشتی در شهرک طالقانی به دلیل بی توجهی به تذکرها و اخطارهای کتبی و شفاهی بازرسان بهداشت محیط و عدم رعایت نکات بهداشتی ، توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت این شهرستان پلمپ و پرونده آن جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع شد.
مهندس نوری رئیس مرکز بهداشت شهرستان ماهشهر با اشاره به ضرورت رعایت موازین بهداشتی در تهیه و پخت نان، گفت: رعایت بهداشت در پخت نان امری مهم برای حفظ سلامت جامعه است. وی با تاکید بر اینکه تمام سعی حوزه بهداشت و سلامت سوق دادن نانوایان به طرف پخت نان به صورت کاملاً بهداشتی است،گفت: با متصدیانی که نسبت به تذکرها و اخطارهای بازرسان بهداشت محیط بی توجه باشند، برخورد قانونی صورت گرفته و از ادامه فعالیت اماکن آنها جلوگیری می شود. مهندس علی نوری افزود: شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، مراتب را به صورت حضوری به مرکز بهداشت و یا به سامانه 190 یا 1490 جهت ثبت در سامانه کشوری گزارش، تا توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان پیگیری شود.

شبکه بهداشت و درمان ماهشهر

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0