پیام تبریك دكتر زرگر به مناسبت روز پرستار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر ، دکتر محمد امین زرگر  مدیر شبکه بهداشت شهرستان بندرماهشهر طی پیامی فرارسیدن میلاد بزرگ بانوی اسلام حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام


پنجم جمادی الاولی خجسته میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س)  اسوه مهربانی، صبر و تقواکه به شایستگی به عنوان روز پرستار نامگذاری شده است فرصت مناسبی برای قدردانی و ارج نهادن به مقام والای پرستاران و زحمات شبانه روزی آنان در تسکین آلام بیماران است.
نام گذاری این روز فرخنده  به عنوان  روز پرستار، ادای احترام به فرشتگانی زمینی است که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانند و بواسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.
جامعه پرستاری بحق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت کشور است که پیشبرد سیاست های کلان سلامت و اجرای طرح تحول نظام سلامت مسلما بدون همکاری و همدلی این قشر زحمتکش میسر نمی شد.
اینجانب فرا رسیدن ولادت با سعادت اسوه صبر و مقاومت، حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران دلسوز، زحمت کش و پر تلاش که همچون فرشتگان رحمت به دردها، مشکلات و نیازهای جسمی و عاطفی بیمار پاسخ میدهند، تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد سبحان سلامت و توفیق  روزافزون آنان را خواستارم.

                                      دکترمحمد امین زرگر
              مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر


 

 


شبکه بهداشت و درمان ماهشهر

V5.1.0.0