/  5
دكتر محمد امین زرگر در خطبه های پیش از نماز جمعه به تبیین دستاورد های شبكه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر پرداخت

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر ، دکتر محمد امین زرگر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  ، پیش از خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه 28 دی ماه 97 گزارش مبسوطی از دستاوردهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر ارائه نمود.

دکتر زرگر سخنان خود را با نثار درود به ارواح  طیبه شهدا و  روح پر فتوح امام راحل عظیم الشان  و آرزوی طول عمر با برکت و عزت برای مقام معظم رهبری  آغاز کرد .

وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام الله دهه فجر گفت : جشن ویژه ی انقلاب امسال جایگاه و رنگ و بوی خاصی دارد و در این سال با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده به استقبال جشن های انقلاب شکوهمند اسلامیمان خواهیم رفت .

دکتر زرگر افزود : ما گام هایمان را به سمت پیشرفت کشور برداشته ایم و دست از تلاش و امید بر نخواهیم داشت و خود را خادم مردم می دانیم .

مدیر شبکه بهداشت و درمان در بخشی از سخنانش  ضمن اشاره به خدمات ارزنده ی حوزه ی بهداشت و درمان اظهار داشت : در حال حاضر در شهرستان بندر ماهشهر سه بیمارستان تخصصی فعال و در بندر امام خمینی (ره) یک بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان داریم و در سال جاری علیرغم تمامی تحریم های ناعادلانه و ظالمانه ای که بر ما روا شده است ، پروژه های بهداشتی و درمانی بزرگ و مهمی در سطح شهرستان افتتاح شده و یا تا دهه ی مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

دکتر زرگر در تشریح این پروژه ها گفت : در بیمارستان معرفی ماهشهر علاوه بر تعمیرات زیر ساختی مهم ، کلینیک تخصصی ، اورژانس بیمارستان ، افزایش تخت های ای سی یو و سی سی یو همچنین بهسازی برخی بخش های بستری را با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.

وی در ادامه تصریح نمود : به حول و قوه ی الهی تا دهه فجر بهسازی فاز اول اتاق عمل بیمارستان معرفی به اتمام خواهد رسید همچنین با همکاری شرکت عملیات غیر صنعتی یک مجتمع بزرگ بیمارستانی  با زیر بنای 1300 متر مربع در بیمارستان راه زینب (س) بندر امام خمینی (ره) شامل اورژانس ، بخش زنان و زایمان ، اتاق عمل و رادیو لوژی بهره برداری خواهد شد.

گفتنی است تیم مدیریتی شبکه  همانند گذشته در صف نماز جمعه این هفته ی مصلی حضور داشتند.

لازم به ذکر است در حاشیه برگزاری نماز جمعه ، ایستگاه سلامت و خود مراقبتی در دو بخش خواهران و برادران برپا شد که در این ایستگاه  مراقبین سلامت و کارشناسان به ارائه خدمت پرداختند .


شبکه بهداشت و درمان ماهشهر

V5.1.0.0